Wydarzenia » Rekolekcje Wielkopostne, uroczyste wniesienie relikwii św.Andrzeja Boboli 04-03-2018

W dniu 04-03-2018 w naszej parafii rozpoczęły się Rekolekcje Wielkopostne.

Na Mszy św. o godz. 12.00 w obecności Ks. Bp. Józefa Zawitkowskiego, rekolekcjonisty dr o.Aleksandra Jacyniaka oraz kapłanów naszej parafii, zostały uroczyście wniesione do naszej świątyni relikwie św.Andrzeja Boboli. Podczas tej Mszy obchodziliśmy również imieniny naszego ks Proboszcza Kazimierza Wojtczaka, otrzymał On wiele serdecznych życzeń i ciepłych słów od swoich parafian. Zwieńczeniem tak wyjątkowo uroczystej Mszy św. było Błogosławieństwo udzielone przez Ks. Biskupa Józefa Zawitkowskiego.

Serdecznie zapraszamy do naszej świątyni, aby pomodlić się przy relikwiach św.Andrzeja Boboli patrona Polski i wszystkich Polaków.