Z ogłoszeń duszpasterskich

tel: (46) 8621904

17 listopada 2019

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.     Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania dziś po Mszy św. o godz. 10.00.

2.     W tym tygodniu w kalendarzu kościelnym jutro wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dz. i m., w środę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, we czwartek wspomnienie ofiarowania NMP, w piątek wspomnienie św. Cecylii. Za tydzień, w niedzielę,  obchodzimy  Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

3.     Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii rozpoczniemy jak co roku 1 rudnia. Ty razem w I niedzielę Adwentu. Prowadzi je o. Mariusz ze zgromadzenia o. Karmelitów w Krakowie.

4.     Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.

5.     Za wywóz śmieci z cmentarza parafialnego  tylko za miesiąc październik jest do zapłacenia 15 tys. złotych. Rachunek za wodę w związku z czyszczeniem dachu i elewacji kościoła wyniósł 2 tys. zł.

6.     Dziś poświęcane są opłatki na stół wigilijny. Jak co roku rozprowadza je w naszej Parafii p. organistka a złożone ofiary w całości zatrzymuje dla siebie.

7.     Zapraszamydo obejrzenia w kinach wzruszającego i przejmującego filmu pt.„Nieplanowane”.

8.     Prasę katolicką oraz kalendarze ścienne diecezjalne na przyszły rok, nabywamy wychodząc z kościoła.