Z ogłoszeń duszpasterskich

tel: (46) 8621904

22 listopada 2020

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

1.     Za tydzień w niedzielę 29 listopada rozpoczynamy Adwent czas przygotowania do Bożego Narodzenia i ostatecznego przyjścia Chrystusa. Msza św.  Roratnia będzie o godz. 8.00 rano.

2.     W naszej Parafii doroczne nabożeństwo adoracyjne i jednocześnie rekolekcje adwentowe w dniach od 1 do 3 grudnia. W czasie rekolekcji będziemy odnawiali nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, które zostało wprowadzone w naszej Parafii 10 lat temu. Odnowienie i potwierdzenie z certyfikatem Zgromadzenia oo.Redemptorystów dokona o. Mirosław. W czasie  rekolekcji codziennie będą  4 Msze św. o godz. 8.00, 10.00 17.00 i 18.00. Spowiadać będziemy codziennie na każdej Mszy św. a ciągu dnia będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie rekolekcji są wolne intencje mszalne. Prosimy o zachowanie wymagań sanitarnych. Zapraszamy do skorzystania z daru błogosławionego czasu i oczyszczającej mocy Bożego słowa.

3.     Dzisiejsza  taca na Seminarium Duchowne w Łowiczu.