Z ogłoszeń duszpasterskich

1. OGŁOSZENIA PARAFIALNE

29 maja 2022

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. W tym tygodniu w naszej Parafii Bierzmowanie w piątek 3 czerwca o godz. 18.00.

2. Spotkanie i egzamin z małego katechizmu dla kandydatów do Bierzmowania we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź dla kandydatów i świadków oraz dzieci przygotowujących się do I rocznicy Komunii, w środę o godz. 17.00.

3. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii w sobotę godz. 10.00 i 11.00

4. Dzieci obchodzących I rocznice Komunii św. zapraszamy na Mszę św. 5 czerwca o godz. 12.00 w strojach komunijnych .

5. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź przy Mszy św.

6. Nabożeństwo Wieczernika Niepokalanego Serca Maryi w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00.

7. W niedzielę 5 czerwca adoracja Najśw. Sakramentu po Mszy św. o godz. 10.00 a po Mszy św. o godz. 12.00 procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.

8. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy.

9. Dziś po ostatniej Mszy św. figura Jezusa Zmartwychwstałego zostanie wyniesiona z prezbiterium, a paschał pozostaje do Zesłania Ducha Św., które obchodzimy za tydzień 5 czerwca. Wtedy też kończy się okres obowiązkowej spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej, który trwał od środy popielcowej.