Z ogłoszeń duszpasterskich

tel: (46) 8621904

18 listopada 2018

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Za tydzień w niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

2.    W dniach od 1 do 3 grudnia w naszej parafii trzydniowa adoracja Najświętszego Sakramentu, którą co roku przeżywamy.

3.    W tym samym czasie odbywają się  w naszej Parafii rekolekcje rozpoczynające  Adwent czyli czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Poprowadzi je ks. Jan Seremak ze zgromadzenia ks. Michalitów w Miejscu Piastowym na podkarpaciu, którego zaprosiliśmy będąc tam z pielgrzymką.

4.    Rekolekcje będą odbywać się ze św. Michałem Archaniołem, którego przyzywamy na zakończenie Mszy św.. W czasie rekolekcji zostanie poświęcona figura św . Michała Archanioła, która stanie na zewnątrz kościoła.

5.    Msze św. 1 grudnia o godz. 9.00, o 11.00 specjalnie dla kandydatów do Bierzmowania i 18.00. W niedzielę 2 grudnia wg stałych godzin, a w poniedziałek 3 grudnia o godz. 9.00, 16.00 i 18.00. Spowiedź rekolekcyjna tylko w ostatnim dniu .  Pomiędzy Mszami św. adoracja Najśw. Sakramentu. W kaplicach, w rekolekcje, nie będzie Mszy świętych. Zaplanujmy ten czas tak by uczestniczyć we wszystkie trzy dni, by móc tez uzyskac odpust zupełny. Na rekolekcje i adorację wszystkich zapraszamy.

6.    Kalendarze ścienne na przyszły rok oraz prasę katolicką możemy nabywać przy wyjściu z kościoła.